www.brukarstwo-kubiak.pl

Gostyńska firma brukarska i ogólnobudowlana.

Istniejemy na rynku od  lat. Dzięki Waszemu zaufaniu wykonaliśmy już wiele prac. To dzięki Wam z każdym dniem stajemy się lepsi - dziękujemy.Maciej Kubiak

O nas


Nasza firma zlokalizowana jest na terenie miasta Gostyń w południowej części województwa Wielkopolskiego na skrzyżowaniu szlaków komunikacyjnych północ-południe (droga nr 434) oraz wschód-zachód (droga nr 12). To tutaj w wyniku rosnącego zapotrzebowania na usługi budowlane oraz bacznej obserwacji rynku lokalnego z dniem 14 kwietnia 1997 roku rozpoczęliśmy swoją działalność gospodarczą.


Początkowo zajmowaliśmy się wyłącznie świadczeniem usług w zakresie układania kostki brukowej. Jednakże w związku z ciągle wzrastającą liczbą zawieranych transakcji sukcesywnie poszerzaliśmy naszą ofertę. Dziś zajmujemy się między innymi projektowaniem i aranżacją terenów zielonych oraz szeroko rozumianymi pracami ziemnymi i jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych firm w okolicy.


Zatrudniamy rzetelnych fachowców i odpowiedzialnych pracowników, którym bez wahania możemy zaufać. W trakcie wykonywania określonych zleceń wykorzystujemy najwyższej jakości maszyny i urządzenia dzięki czemu trwale podnosimy wartość wykonywanych przez nas usług. W ciągu wielu lat ciężkiej pracy zdobyliśmy ogromne doświadczenie, w związku z czym służymy naszym klientom lepiej niż ktokolwiek inny.

Znajdź nas!

Dzięki usłudze google map, wyznaczysz trasę dojazdu do biura naszej firmy.

©  Brukarstwo "KUBIAK". Wielkopolskie usługi brukarskie i ogólnobudowlane.

Ta strona wymaga plików cookie do jej prawidłowego działania. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się wiecej, lub zamknij to powiadomienie na czas trwania obecnej sesji przeglądarki.